| PikaChuVB a întrebat:

Hei TPU,
Cum as putea sa fac un canal de YouTube mai popular?

Las un link cu hannelul ( nu vreau sa fac publicitate pe TPU, dar ca sa vedeti despre ce e vorba ) : http://www.youtube.com/user/PikaChu1634
Stiu ca videoclipul are claritatea scazuta, este editat in VideoPad si cand am dat putin speed a scazut calitatea. restul vor fi ok. :o3

3 răspunsuri:
| DrewAndrew a răspuns:

Lumea cauta ceva original in ziua de azi! Ce faci tu nu este asta original, deci nu cred ca poti sa ajungi asa sus! si eu am inceput mai demult cu o emisiune pe youtube! dar nu mergea pentru ca nu era original, apoi mi-a venit o idee si am inceput sa fac ceva original cu care am succes acum! Nu dau link dar acum am 4000 - 5000 vizualizari pe videoclip si sunt pe youtube de doar 2 luni!

| PikaChuVB explică (pentru DrewAndrew):

Bravo. Da-mi link pe privat ca sa dovedesti. laughing
Nu putea fi ceva original din moment ce eu am facut o prezentare mai stupida ( genul meu laughing ). adica era doar prezentarea. Va fi original, nu fac eu adevar sau provocare sau intrebari sau bla bla. chestii luate de la Tequila si alti vloggeri.winking

| PikaChuVB explică:

Canalul * nu hannelul... ma scuzati laughing