| Pushing a întrebat:

Hei TPU daca sunt la liceu pe profil economic pot in viitor sa dau la facultatea de drept?

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Bineînțeles. Poți opta pentru orice facultate îți dorești; n-are importanță profilul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai bacalaureatul luat, poti da admiterea la orice facultate, trebuie doar sa te descurci acolo. Si de la filologie poti da la Politehnica, important e sa iei.

Răspuns utilizator avertizat
| Farcas_Paul_1990 a răspuns:

Cand zici:TPU te referi la o persoana sau ce? esti retardat/(a) nu suport pe cei ce se refera la TPU ca la o persoana asta I site! site
Cu drag, TPU.