| Mari34512345678910 a întrebat:

HEI TPU! Este greu la academia militara fortelor terestre? Vreau sa incerc acolo peste 4 ani! Acum sunt pe a8a! Poate o sa va intrebati de ce nu dau la liceul militar,am dat am picat la proba medicala la ortopedie ca am picior plat! Foarte foarte foarte... mult mi-am dorit sa reusesc dar iata ca asa a fost sa fie nu am ce face! MAI vreau sa stiu ce probe se dau pentru admitere si cate locuri sunt pentru candidati! Va rog daca stiti sa raspundeti, sa nu ignorati mesajul si sa imi raspundeti, va rog din suflet! OFER FUNDA!

1 răspuns:
| laur3ntziu00 a răspuns:

Daca ai fost declarat inapt pentru picior plat asta inseamna ca vei fi declarat inapt din nou si cand vei da la AFT.