| Anonimaaaxgar a întrebat:

Iubitul meu mi-a zis că o să se angajeze la armată dar nu mi-a zis mai exact ce face acolo și aș vrea să-mi dau seama eu. Voi unde credeți că o să se angajeze?
Mi-a zis doar că muncește doar 2 zile pe săptămână și că se duce la București. Ce servici să fie ăsta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se angajeaza in alte treburi ale vietii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna a vrajeala

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate s-a angajat ca băgător de seamă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate are pe alta, si ti a bagat tie "gogoașa" cu armata, el stie, de ce nu il intrebi pe el? Cînd este bine dispus "provoaca l" la dialog la o discutie, si asa ai șanse sa aflii de la el.