| anonim_4396 a întrebat:

Peste cativa ani ma voi duce la facultate insa as vrea sa o fac in strainatate. Stie cineva facultati de moda? Cum se intra? Si care ar fi tarile (oriunde in lume) unde iti poti face o cariera de succes in asta? Dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Design vestimentar breh, nu moda. Lol. Amuzant ca cica ai vrea sa faci ceva da' habar nu ai cum se cheama.

| Eastwood a răspuns:

Buna, nu exista facultate de moda. Urmezi ceea ce iti place sa faci, se procedeaza ca si aici, doar ca va trebui tradusa diploma de BAC.