| BloppGirl a întrebat:

Poate pare absurd si o sa radeti happy,dar ce trebuie sa fac sa ajung actor ca Jim Carrey

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa ai talentul lui.

| Adry05 a răspuns:

Sa te duci la castinguri pentru filme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ai talent cu carul

| octav005 a răspuns:

Pai multe sdudii superioare, multa spaga. si multe relatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru octav005):

Este bine ca nu am voie sa aduc injurii in comentarii happy.
Daca esti p**** si nu te duce capul, poti sa ai bani si relatii infinite ma baiatule, daca la o auditie te faci de cacao, desi pila te-a bagat in primii 5 pe lista cand tu trebuia sa astepti cateva luni, ce-ai rezolvat, ca te-ai facut de rusine in toata sala.
Trebuie sa te duca mintea, sa fii talentat, sa ai un strop de noroc, nu gata, am pile, relatii, hai sa fiu actor, si eu nu stiu de fapt sa fac nimic.

| octav005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai despre tine. tu poti sa ai toti banii din lume. da ca jim carrey nu poti sa ajungi niciodata. oricat te-ai fii chinuit

| anonim_4396 a răspuns (pentru octav005):

Nici nu mi-as dori, imi place cine sunt si cum sunt exact acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca Jim Carrey o sa ajungi cand o sa zboare porcii

| TabletaSB a răspuns:

Stiu ce daca ai bani poti fi actor oricand, daca nu ai incearca sa fii bogat, daca nu incerci nici asta, atunci trebuie sa ai talent.
Daca ai talent, du-te la auditii, teatru, si incearca sa joci in filme mici.

| Adanos a răspuns:

Sa îți schimbi numele, funda?