| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, știe cineva cum este la Flanco Obor? A lucrat cineva acolo?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea ta nu are nici o relevanta sau sens, fiindca nu se poate face o comparatie sau paralele intre un director de magazin, vanzator, muncitor necalificat care pune marfa pe raft, incarcatori-descarcator, sau femeie de servici.
Depinde de pozitia pe care esti angajat si de descrierea jobului din contractul de munca, pe care trebuie sa le urmezi.