| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, știe cineva programul interviurilor celor de la Dedeman?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemenea program!
Intreviul nu se face in grup.
Fiecare persoana este chemata la interviu la o anumita ora, intr-o anumita zi.
Suna personal la receptie /secretariat si intreaba daca tu nu ai primit inca email de confirmare pentru interviu.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurentiujr):

Bineinteles ca te poate suna si dupa ora 18.
Daca este cineva care organizeaza programarile poate suna si la 7-8 seara, cand omul a terminat serviciul si poate vorbi nestingherit la telefon.

| sierra1 a răspuns:

Depune-ți cv-ul și te anunță ei când te cheamă (dacă o fi să fie)