| BettyBeea a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si vreau sa dau la mate info. Din ce optiunii pentru meserii pot sa aleg? As putea sa dau la facultate undeva la actorie?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai ai foarte multe variante de meserii dupa, DAR, va fi foarte greu in cei 4 ani cu matematica,fizica,chimie,bio+informatica si sa stii ca pe langa astea si ceilalti profesori gen :istorie,geografie,engleza,franc vor avea pretentii, astia nu prea tin cont de profil din pacate. Daca vrei sa te duci la actorie n-are rost sa te complici cu mate-info ca nu te ajuta, dar in acelasi timp ma gandesc ca asa fac toti, ca probabil te vei mai razgandi pe parcurs, du-te la mate-info daca chiar crezi ca vei face fata.Bafta! :*

1 răspuns:
| taviyamato2 a răspuns:

Nu prea are legatura, eu zic sa lasi actoria, pentru. binele si viitoru tau! happy