| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva cât este taxa la facultatea din link? Am căutat dar nu găsesc nicăieri cât costă.
https://nursing-academy.eu/

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Uite o idee: în loc să pui întrebarea asta aici, unde este puțin probabil să știe cineva, poți pune aceeași întrebare direct pe situl ăla și afli răspunsul direct de la sursă. Nu ți se pare mai logic?

| RoCkKiD a răspuns:

In primul rand, aia nu e facultate, e un curs de cateva zile facut de clinica regina maria si ceva ONG.

Taxa daca te inscrii acum e de 1250 RON dar vezi ca incepe maine deci cerd ca tura asta ai ratat-o.

| anonim_4396 explică (pentru RoCkKiD):

Pe site scrie că cică e o facultate și durează 3 ani... în fine.

| RoCkKiD a răspuns (pentru anonim_4396):

Facultatea, o fi si aia pe undeva pe site, dar nu e acreditata.

E posibil ca diploma sa fie acceptate de institutii private, dar fara acreditarea vreunei tari, diploma valoreaza cat hartia pe care e printata.