| lizemm a întrebat:

Hei TPU... urmeaza sa am interviu. jobul la care am aplicat este pentru un spatiu de joaca copii. intrebarea mea este urmatoarea. cam ce intrebari mi s-ar putea adresa, tinand cont ca vorbim despre un job care implica copii big grin multumesc. funda

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca vei fi intrebata ce faci daca un copil cade si se loveste. Ce faci daca un copil incepe sa planga fara un motiv evident. Cum tii un copil ocupat tot timpul...Cam asa ceva.

| alessia5158 a răspuns:

Banuiesc ca te va intreba daca ai facut cursuri de prim ajutor --- din cate stiu, acest curs este cerut persoanelor care lucreaza cu copiii.