| Andrada_Chirvase_1990 a întrebat:

Visul meu e de a deveni actriță...
Cum pot deveni actrita de mai mica?
Pareri?

Răspuns Câştigător
| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Nu poti deveni actrita de la 8-9 aniwinking! Asteapta, urmeaza-ti visul, si o sa ti-l implinesti, intr-un bun moment!

Daca ai talent, iar tu stii asta, si esti convinsa, te poti duce la un casting de la TV (Next Stars, spre exemplu)...acolo, ai sansa mare sa te ridici, dar doar daca esti buna!

Si actritele sunt de mai multe feluri (de teatru, de film, de seriale, cantareata, etc)...

Bafta spre a deveni actrita!

3 răspunsuri:
| rem1x70 a răspuns:

Inscrie-te la scoala de actorie. De mica e foarte mult spus... adica nu poti deveni cineva daca nu esti renumit, nu?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa avatar si nume...ai ceva ani. Asa ca termina-ti studiile si megi la facultatea de teatru si film.
Daca esti mititica mergi la palatul copiilor la sectia teatru.Acolo cineva specializat te poate aprecia daca ai sau nu talent.

| deenimariee a răspuns:

Desigur ca poti!
roaga-i pe parinti tai sa te duca la scoala de teatru dupa ce evoluezi du-te cu parinti la niste casting-uri de reclame si daca esti un copil modest cu stofa de actrita vei vedea ca o sa ai norooc iar regizori iti vor bate la usa pentru a juca in filmele lor

good luck! a si sa stii ca nu va veni dintr-o data trebui sa ai rabdare ca va dura pana va veni popularitatea!