| LuciYTB a întrebat:

Hei TPU, vreau să îmi iau un ps3 second hand, și nu știu cum să fac bani pentru el. Chiar îmi doresc unul, dar am în familie o situație financiară mai grea în această perioadă. Am văzut la 200 lei și 150, sunt bune de ceva?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cele de 150-200 lei ori sunt defecte ori sunt pe punctul sa se defecteze. Ai nevoie de macar 500 lei daca vrei o consola ok(dar jocurile le cumperi tu originale) sau macar 700 pentru una modata ok.