| Dediu_Angela_1999 a întrebat:

Vreau sa urmez facultatea de Medicina din Iasi, si vreau sa va intreb daca nu stiti de unde pot cumpara de pe internet Cartea de biologie de clasa a 11-a,pentru ca sunt de la multe edituri, iar pe site-ul facultatii nu am gasit nimic.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Umf are Facebook

| alinadianaaa a răspuns:

Eu iti recomand sa cumperi cartile de admitere pe care UMF le pune la dispozitie, care iti vor fi de un real succes la examenul de admitere.

| elle94 a răspuns:

S-ar putea sa fie doar la librarie lor in Iasi, si sora mea a dat admiterea acolo, stiu ca a gasit cartile, dupa ce au aparut in Iasi la universitate. Vezi ca ei au pe Facebook o pagina de simulare, iar acolo mai pun anunturi de examene, carti, etc. Succes!