| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU love struck am 13 ani si vreau si eu un job pentru vara.are cineva o idee?

4 răspunsuri:
| sEEk8 a răspuns:

Nu ai ce job de vara sa facilaughing eventual cazi de acord cu vecini si le plimbi caini sau pisicile pe 5 lei dar in rest n-ai ce job executa pe timp de varalaughing

| Ramonaaaa a răspuns:

Hei, indiferent de cât de dulcică eşti, dacă ai doar 13 ani...slabe şanse laughing.
Vorbesc în cunoştinţă de cauză. Ai putea încerca să o convingi pe maicăta sau orice altă rudă(de preferat, femeie!laughing ) să se facă reprezentant Avon, Oriflame, Lady's şi să te lase pe tine să te ocupi de afacerea propriu-zisă.
Poţi încerca să te faci distribuitor de pliante, să le faci diverse servicii vecinilor pentru mici bacşişuri(plimbatul câinelui, spălarea parbrizului maşinii, udarea grădinii, etc).

| ale_4786 a răspuns:

Ai putea sa mergi ca ajutor la ceva fabrica de textile, babysitter.

| Deedee_Diana_1991 a răspuns:

Nu te angajeaza nimeni esti minore wake up