| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, cei de la Flanco, de la resurse umane, te pot contacta și în weekend pentru interviu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! In weekend nu vine nimeni la interviu si nici vreun HR nu munceste.
Interviurile se tin numai in zilele lucratoare si numai dupa ce esti anuntat ziua si ora interviului.
Succes sa iei jobul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc

| haileewatson a răspuns:

Nu

| sierra1 a răspuns:

Dacă prezinți interes, te contactează, nu te teme. Dacă nu, aia e!

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Deja ai mai intrebat daca lucreaza dupa ora 16. Nu intelegi programul de lucru?