| alexandraheart19 a întrebat:

Hei tu ce telefon imi propuneti unul bun dr nicift ft scump merge 12 13 mil max ce ideei imi dati FUNDA

Răspuns Câştigător
| raulboys12 a răspuns:

Hey, iti poti cumpara Sony Ericsson Xperia Neo V. Costa 950 lei si este foarte bun. Anul aparitiei 2011 octombrie. Ecran: Tip LED-backlit LCD, capacitiv touchscreen, 16M culori. Dimensiune 480 x 854 pixeli, 3.7 inci. - Suprafata rezistenta la zgarieturi
- Accelerometru senzor pentru auto-rotate
- Multi-touch. Camera

Primara

5 MP, 2592х1944 pixeli, autofocus, Blit

Apelare video, Geo-tagging, face and smile detection, touch-focus, 3D sweep panorama
Video Da, 720p@30fps, autofocus continuu, video light
Secundara Da, VGA. Functii
Sistem operare Android OS, v2.3.4 (Gingerbread)
Procesor 1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon

Browser HTML
Mesagerie SMS, MMS, Email, IM, Push Email

Jocuri Da

GPS Da, cu suport A-GPS

Radio Da

Java Da
Alte functii

- Busola digitala
- port HDMI
- Microfon dedicat pentru anularea zgomotelor de fundal
- MP4/H.264/WMV
- MP3/WMA/WAV/eAAC+
- TrackID music recognition
- Vizualizator documente
- Adobe Flash 10.1
Sper ca o sa-ti placa.