| 3243F6 a întrebat:

Hei,
Unde se poate angaja în București o femeie aproape de 50 de ani care nu știe să folosească calculatorul și are 12 clase? Ce ați recomanda?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La mega image casier dar trebuie sa stii matematică sa dai restul sa faci inventar, nu este usor, acolo nu ai nevoie de calculator treci pe banda produsele si i ti afișeaza cit sa dai rest daca cineva cumpăra de 65 lei si i ti dă 100 lei, dar trebuie sa fi atentă.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vanzatoare. Macar o casa de marcat poti invata sa o folosesti. Nu-i prea complicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un supermarket sau hypermarket ca și lucrător comercial/casieră.