| Lovely_6403 a întrebat:

Hei! V-ati uitat la Romanii Au Talent? Cine credeti ca e cel mai potrivit pentru marele premiu? Eu zic ca Narcis, baiatul minnune cu opera. Sunt multi talentati. Vreau sa vad si parerea voastra

Bye!

14 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

NUstiu daca narcis ar avea o asa voce poate ca da dar si cele doua fete care au cantat o piesa a lu celine dion... fundita?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu zic ca el love struck
A fost superb

| crysyone a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine. narcis chiar are talent si o voce ca a lui rar se gaseste merita sa castige

| pitiqqqqqq a răspuns:

NuuuU!laughing

RobO trebuie sa castigee! =p~

este cel mai bunn phbbbbt
laughing
ma rog, parerea mea; x
v-am tsukat:*

| sergent91 a răspuns:

Castigator va fi IANAU NARCIS IUSTIN, copilul cu vocea da aur din Bacau.

| paul21 a răspuns:

Sunt curios cum o sa se faca departajarea in faza urmatoare a competitiei. E adevarat, Narcis are sanse mari sa castige concursul, dar cred ca duetul acela fantastic sau Vanda pot fi senzatiile concursului.

| anonim_4236 a răspuns:

Sincer sunt mai multi talentati Narcis are toate sansele
insa mai e Vanda...mi-a placut mult mumaru ei
Dupa parerea mea ar trebui sa castige mai multi:Narcis,Vanda,Robo,Veronica Fizesan, Madalina(fata cu gimnastica). poate am uitat pe cineva...dar pot sa spun cu mana pe inima ca Romania are multe talente ce ar trebui descoperite.Ce-i drept si prosti care nu stiu ce-i cu viata lor.Dar au si ei rostu lor, sa ne distrezebatting eyelashes

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

Narcis cred si eu big grin
Da' mai sunt si fete alea 2 care au cantat frumos love struck

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Cred ca Narcis, dar m-i-a placut mult duelul dintre cele 2 studente si Vanda a facut senzatie! Un ciine foarte destept! M-a impresionat. Am auzit ca ca si cum baiatul a intrecut-o chiar si pe Susan Boyle! Chiar cred ca el va pleca acasa cu banii, si sper ca mama sa sa vina macar la finala, dupa cum i-a si promis. A-ti vazut-o pe degradata aia care a primit 3 de NU si a venit a doua zi iarasi? Cred totusi ca Mihai Petre e mult prea exigent, ar trebui sa fie mai indulgent, cit de cit... happy
Toate cele boone!

| AudImagini a răspuns:

Robo! robo! robo!

| codruta_8167 a răspuns:

Eu cred ca va castiga Tutu Adrian parerea mea tonguebig grin

| Bianca_6973 a răspuns:

Si eu spun ca Narcis Iustin ar trebui sa castige.

| thecodgaby a răspuns:

Eu

| Maaryyneelaa a răspuns:

Nu am de unde sa stiu cine va castiga, dar sper din tot sufletul ca va castiga Adrian Tutu!:X:X:X