| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy
Vă rog să citiți până la capăt, poate mă puteți ajuta.
Aș vrea să mă înscriu la cursuri de dans, streetdance, mai exact. Sunt fată și am 18 ani, iar dansul e pasiunea mea. Credeți că poate fi ceva de viitor?
Pe lângă asta, mă interesează și o carieră în modeling. Am înălțime, dimensiuni și, zic eu, și alte calități necesare.
Sunt două vise mărețe de-ale mele și vreau să știu dacă se merită să cred cu atât de multă tărie în ele cu cât cred deja.
Există vreun cunoscător într-unul din aceste domenii care să-mi explice tot ce e de știut?
Aștept orice sfat, cât mai detaliat posibil.
Vă mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu crezi cu tarie ca ai calitatile necesare, atunci merita, dar nu mai astepta. Ce ai facut pana acum in acest scop?

| Mihaelablabla a răspuns:

Fa ceea ce iti place, dar combina cu ceva de viitor. Du-te la o facultate ceva mai usoara si incearca sa combini si ce vrei tu. Nu e asa de greu daca iti doresti cu adevarat. Despre modeling gasesti cam toate chestiile de la vloggarite pe Youtube din acest domeniu, iar cu streetdance-ul. cautati un club bun si fugi acolo.

| AlexGabrielASC a răspuns:

Am facut dans modern 6 ani de zile, am participat la multe concursuri si tot o data am castigat multe concursuri. Sincer, nu prea iti convine decat daca vrei sa devii profesor, atunci merita cat de cat, dar chiar si asa, eu am ales sa urmez scoala si nu regret ca am facut-o.

| Didii29 a răspuns:

Fluturi