| insta a întrebat:

Hei,vreau sa devin idol kpop ce trebuie să fac? Daca ma mut in coreea si deputez imi vor oferi ei totul(mâncare, cazare etc)?
Si pot deveni idol kpop si la 20 ani?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Ca să fii idol kpop trebuie să fii coreean sau să arăți precum un coreean, să ai voce și să știi limba coreeană. Dacă îndeplinești condițiile poți deveni.

| insta explică (pentru gabicoo):

Păi arat putin a coreeana iar limba o sa o învăț dar trebuie muncă e greu sa deputezi

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e nou vis care a inlocuit mirajul Hollywood?

| johnnny123 a răspuns:

Iar eu vreau să devin astronaut chinez.

Când devii "idol kpop" să-mi trimiți și mie o poză cu autograf, voi fi în prima bază lunară.

| StoicAnalysis a răspuns:

Coreenii sunt foarte patrioti. Nu cred ca vei fi recunoscut/a vreodata de catre ei ca fiind cetatean de al lor. Asiaticii in general sunt foarte patrioti. Nu promoveaza ei personalitati din afara. Visul tau e sfaramat de pe acum.