| stely16 a întrebat:

Hei! Vreau sa ma fac reprezentanta Avon. Am 13 ani. As vrea sa ma fac pe numele mamei, dar nu stiu cum sa dau comenzile. Putin ajutor?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adina7 a răspuns:

Buna! Poți vedea ultimele noutati despre produse si cadouri de la Avon pe urmatoarea pagina de facebook. Te poti inscrie online gratuit din pagina(tab-ul formular de inscriere) si poti castiga premii suplimentare doar prin intermediul ei. Te astept pe pagina!:)
https://www.facebook.com/pages/Atelierul-tau-Avon/1592428680991967

| George48048 a răspuns:

Daca vrei ajutor poti sa ma contactez pe mail sarbu.george97@yahoo.com
Te pot ajuta si cu inscrierea.

| passionlipsss a răspuns:

Pai daca ai pe cineva la avon care te poate inscrie ca reprezentant te va suna de fiecare data cand trebuiesc date comenzile, iar tu vei da codurile si pretul produsului, pe care le gasesti sub fiecare produs. Comanda va veni in decurs de 4-5 zile lucratoare la adresa trecuta in contract, indiferent unde esti tu inscrisa. Sper ca ti-am fost de ajutor.