| iubescpisicile2016 a întrebat:

Hei vreau si eu niste întrebări stupide sa filmez pe YouTube. Intrebari stupide. Nu e asa de greu, dau funda, mersi!
P. S sunt noua

Răspuns Câştigător
| HappyKiller209 a răspuns:

Ai fost vreodata la un magazin alimentar si ai cerut paine rolling on the floor
2. ai mancat vreodata paine cu zahat =)

5 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Cati ani ai? care e canalul tau de Youtube?

vin si alea stupide dupa aia

| Clorox a răspuns:

Daca ai canal de YT nu ar trebui sa primesti intrebari de la abonatii tai? straight face

| DeathLord93 a răspuns:

Intrebari stupide hmm oh go on
De ce te cheama cum te cheama
De ce ai varsta asta si nu esti mai mare sau mai mic
De ce nu a fost ieri luni daca azi e miercuri
Nu e greu laughing Gandeste-te la chestii total absurde ilogice si gasesti o gramada na..De ce nu s 40 de grade afara in decembrie De ce nu ninge vara etc...

| iubescpisicile2016 explică:

En3Ant sa stii ca eu vreau sa ma apuc de yt, nu am abonati...

| iubescpisicile2016 explică:

Pai canalul de yt se numeste Bia Miau si i-am zis unui prieten sa se aboneze chiar daca nu am postat nimic si nu a gasit canalul si am 10 ani