| zuzu_8584 a întrebat:

Hei love struck... as vrea si eu sa stiu in cta. agentii de modeling pentru viitoare "fotomodele" adica am 12 ani si vreau sa fac modeling sau ceva de genu' intelegeti voi sa mi se faca poze etc. love struck. si cam cat mar costa pe luna/ an si care ar fi profitul sau beneficiile.

Mersii multlove struck
Dau fundita pls ajutati-mabatting eyelashes.

1 răspuns:
| Tormentor a răspuns:

Buna.Nu exista liceu de modelling si nici facultate.Sunt agentii precum Relax Models, Sequoia Models etc care fac cursuri cu fetele care doresc sa intre in lumea modellingului. fundita plzz