| Turquoiise a întrebat:

Heii :3
O cântăreață poate să joace într-un film? Adica fără să fi fost la un liceu sau facultate de actorie sau să aibă nu ştiu ce diplome. Pur si simplu e cântăreață. Are succes, e foarte cunoscută în America. Poate să fie şi actriță în acelaşi timp? Cum e Selena Gomez. Ea prima dată a fost actriță, apoi a început să cânte. Se poate şi invers?

Răspuns Câştigător
| CrissNico a răspuns:

Da normal ca poate... Dar ma cam deranjeaza exemplul tau cu Selena Gomez. Daca esti fana sper sa nu te superi pentru ce o sa zic, Selena ar trebui sa ramana la actorie, de cantat canta bine doar ca ii se face vocea, scuze dar live-urile ei sunt oribile.
Oricum raspunsul este da se poate sa fie si actrita si catareatahappy

| Turquoiise explică (pentru CrissNico):

Huh, sigur ca nu ma supar. Nici eu nu sunt o mare mare mare fana de-a ei, doar am dat-o exemplu pe ea.

| CrissNico a răspuns (pentru Turquoiise):

Oh, ce bine mersi, credeam ca esti fana daca ai dat-o exemplu happy
Mersi de fundita happy
Eu ti-as da'o exemplu pe Demi Lovato daca vrei, nu's fana, dar fata are o voce foarte frumoasa si joaca si bine happy

4 răspunsuri:
| Aurashyk a răspuns:

Da normal ca se poate daca persoana respectiva are talent si poate sa faca asta cu multa maiestrie.

| Larisa_Andreea_1997 a răspuns:

Da se poate pentru ca producatori vor numai ca persoana aceeia sa fie faimoasa si da se poate si invers