| mirelaaamira a întrebat:

Am o prietena care se poate angaja la o firma ca si secretara. Vrea sa afle mai multe despre aceasta meserie. Ex:ore/zile libere, salariu, ce trebuie sa faca. Imi puteti si site-uri de unde pot citi...multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti belea cu intrebarea ta.
fiecare loc de munca are salariu sau, programul sau atributiile sale.

daca la firma x o secretara face cafea de la ora 8-16 si castiga 800 ron la firma y completeaza 1000 de acte de la ora 9-19 si castiga 2000ron. sa se duca la interviu si afla acolo detalii

| mikmikuta a răspuns:

Pe bestjobs.ro daca vei cauta la joburi asistent manager vei gasi exact atributiile jobului.