| anonim_4396 a întrebat:

anul' viitor voi termina scoala, voi avea 19 ani si as vrea sa ma angajez la Altex/ Media Galaxy/ Flanco sau magazine asemanatoare, nu voi avea bacalaureat dar detin multe cunotinte din domeniul gaming'ului si gadgeturilor, ma voi putea angaja? accept 700 lei'n mana in primii 1-2 ani pe postul de asistent vazari.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te angajeaza nimeni fara bac indiferent de cunostintele tale

| Olaru_Amalia_1984 a răspuns:

Salut,ViitorErou, pentru angajare, varsta minima este de 18ani, iar pentru mai multe detalii, te rog sa accesezi rubrica "Cariere" link direct:
http://www.altex.ro/job-uri-disponibile-la-altex/