| LAdyAntebellum a întrebat:

Heii! As fi interesata de niste joburi la domiciuliu. Stiti ceva in legatura cu asta? Sau eventual niste site'uri sigure unde as putea gasi asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Aura7Avon a răspuns:

Buna,. nu te-ar interesa sa te inscrii ca reprezentant Avon? Castigi si un comision si niste produse pentru tine la fiecare campanie si nici nu trebuie sa pleci de acasa! Daca vrei, uite, putem sta de vorba despre asta la aura_avon@yahoo.com.

4 răspunsuri:
| AlicutzaDragutzaMicutzaFrumusika a răspuns:

Pai ai putea deveni menajera sau prof de engleza cu medidatii depinte www.JoburiAcasa.ro

| LAdyAntebellum explică (pentru AlicutzaDragutzaMicutzaFrumusika):

La domiciliu, ma refeream "de acasa", onn-line sau ceva de genul happy
multumesc!

| Aura7Avon a răspuns:

Nu te-ar interesa sa intri in Avon ca reprezentant? Intreaba-ma la aura_avon@yahoo.com ce poti castiga si te invat cum sa faci totul de acasa!

| tybby a răspuns:

Poti incerca http://www.jobmonster.ro Este un site mai nou ce contine si rubrica de joburi la domiciliu.