| coco1molly a întrebat:

Heii, as vrea sa devin regizor de film. Sunt la un liceu economic. Aveti niste sfaturi?

9 răspunsuri:
| abababab a răspuns:

Bunua dimineata, fiule!
Tot ceea ce iti este necesar pentru urmarea visului este INSPIRATIA!
Pentru asta, ti-am gasit un cadouas:
http://www.cancan.ro/......-avut.html

Si nu uita! Pana si Draga Olteanu Matei a fost acceptata sa joace in filme, deci tu materializezi viata!

| Perseverance a răspuns (pentru abababab):

De ce ii trimiti cacaturile de pe site-u ala?

| abababab a răspuns (pentru Perseverance):

Gandesti marunt. Viata te inspira. Daca nu ai parte de aventuri extraordinare, creatia este aproape imposibila. Linkul este atat amuzant, ca si inspirational!

| Perseverance a răspuns (pentru abababab):

Din potriva, gandesc la scara larga.As putea sa iti spun ce fac toata ziua si cu ce ma distrez, dar majoritatea oamenilor vor crede ca ma laud si nu vreau asta.

| abababab a răspuns (pentru Perseverance):

Nu este un loc potrivit sa stam de vorba. Daca poti, ajuta-l pe coco1molly!

| Perseverance a răspuns (pentru abababab):

Deja l-am ajutat.

| coco1molly explică (pentru abababab):

Sunt fata happy

| abababab a răspuns (pentru coco1molly):

Salut. Cum Mai merge cu visul tau?

| coco1molly explică (pentru abababab):

Extraordinar! *sarcasm* cred ca o sa caut ceva mai realizabil