| denydiana a întrebat:

Heii` as vrea sa` mi schimb numele de pe fb si nushh cum ma cheama: Diana Ionela cine ma ajuta? Dau funditaabig grin:X

17 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Mergi pe rotiţa din dreapta sus, faci click şi mergi pe account settings. Pe pagina care se deschide, în drept cu "Name" dai click pe edit şi îţi schimbi numele. Salvezi şi eşti gata.

| Irena97 a răspuns:

Iti explic eu:
In dreapta ai o chestie ca o rotita, sus. dai pe ea si alegi - setarile generale ale contului- acolo nume- editeaza - schimbi numele si numele alternativ cu noul nume-scrii parola - salveaza mdificarile. Intri apoi iar si vezi ca e schimbat numele.

| Irena97 a răspuns:

Nici tu nu scrii corect.

| Trynda a răspuns (pentru Irena97):

Am apasat G in loc de S, sunt analfabet, scuze doamna profesoara.

| Irena97 a răspuns (pentru Trynda):

Cred ca stii ca se vor verifica raspunsurile daca sunt folositoare sau date aiurea, pentru tricoul ala de campion.

| Trynda a răspuns (pentru Irena97):

Wow. Uita-te la raspunsurile mele, daca sunt aiurea eu nu mai intru pe TPU si nu mai zic la nimeni nimic. Raspunsurile alea le-am dat in cateva zilehappy Salut.

| Irena97 a răspuns (pentru Trynda):

Mai am ceva sa-ti zic. Doar asa ca nu ma pot abtine: vad ca tu ai mai castigat luna asta locul 1 si ai luat tricoul. Tricoul se ia o singura data pe luna indiferent de cate ori iesi primul in luna aceea. Ramane asa doar ca palmares daca esti de 10 ori. De ce nu-l lasi pe ala de pe locul 2 sa-l ia? Poti sa te opresti daca vrei.
uite aici raspunsul la intrebarea mea:
http://www.tpu.ro/......-care-are/

TPU.ro a răspuns:
Fiecare este liber sa participe de cate ori vrea, dar un utilizator poate castiga tricoul doar o singura data pe luna.

Alexandra - TPU

| Trynda a răspuns (pentru Irena97):

Stiu. Vreau doar sa ma distrez.

| Irena97 a răspuns (pentru Trynda):

Ok, dar poate ai si-un film de vazut ceva tongue. Tu tot nu iei tricoul, lasa-l aluia altfel nu esti distractiv deloc.

| Trynda a răspuns (pentru Irena97):

Eu ce sa-i fac. Oricum are raspunsuri aiuristice. Cica slabesti daca dai cu crema nivea pe burta. Ma amuza oameni ca el.

| Irena97 a răspuns (pentru Trynda):

Da, am vazut topulhappy

| KatyyLWA a răspuns:

Sus in dreapta este o rotita. Dai pe ea apoi la setarile contului. Acolo ii apare numele si dai pe editeaza.winking

| 현주 a răspuns:

Cred că ai aceeaşi problemă ca şi mine.
Dupa câteva încercări de schimbare a numelui, Facebook nu mai permite schimbarea numelui.

| Xellita a răspuns:

Poti opta intre Ionela Dya sau Deea Ionela... happy

| AnaLove2014 a răspuns:

Dai la rotita mica din dreapta si dai la setarile contului dupa dai la unde scrie numele tau si apesi pe editeaza. happy

| Yukki a răspuns:

Pai in primul rand dai la rotita aia de unde pti sa te si deconectezi, dupa care dai la setari de confidentialitate. O sa vezi ca te da la o pagina cu setari. Uita-te in coltul din stanga sus si vei vedea 2 rotite gri langa care scrie General. Dai acolo si o sa vezi ca iti arata si numele pe care poti sa il editezi.