| Denitzuka a întrebat:

Heii..buna..deci..sa incep cu incepututl..am 14 ani sunt din Timisoara..si am facut 4 ani dansuri..si vreau ca pana in vara sa am cateva persoane..care sa fie de acord cu ideea mea..as vrea sa fac o trupa..si sa ajungem departe cu dansul.(hip-hop, break dance). sper sa fie cativa doritori. daca ati dorii..scrieti un comentariu si va voi lasa id-u meu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu mi-as dori super mult si ador dansul si stiu unele miscari tari dar nu stiu unde stai poate nu ne putem intalni iti las idul meu ca sa mai vb poate suntem in apropriere asta e idu meu mazaradelina contacteaza-ma cat mai repede te rog