| Laura20010 a întrebat:

`Heii buna TPU.am mare nevoie de ajutorul vostru. Sunt in cypru in clasa a 10. si anul acesta trebuie sa imi aleg materie in fuctie de ce vreau sa devin (asa e aici.). miar place mult actoria.decii ce materii credetii k ar merita sa iau pentru actorie? O sa fac o facultate in romania*

Răspuns Câştigător
| Fizy93 a răspuns:

Tre sa ai bani in primul rand si sa vorbesti corect gramatical, sa nu mai zic de stiinta de a juca teatru. E greu sa te integresi ca un actor/prezentator popular daca nu te gandesti la ceva ce sa impresioneze lumea si dupa cum am mai spus -banii-, o sa ai mare nevoie de ei sa te lansezi bine! Oricum nu stiu cum merge prin Cypru chestiile astea, eu am vorbit referitor la Romania. Succes!