| ZuZaUatDăFac a întrebat:

:]
Cine imi spune si mie cum se schimba poza de profil pe TPU? puppy dog eyes Dau funda la raspunsurile exacte, exacte. ^^

Răspuns Câştigător
| kiduţa18 a răspuns:

Mai jos de unde scrie Logat ca... intri la Editare profil. Mai jos de categoria Localitate scrie Selectează imagine profil şi dai pe Choose file şi îţi alegi. Dacă ai nelămuriri dă-mi mesaj.

| ZuZaUatDăFac explică (pentru kiduţa18):

Gata,am gasit! Merci mult de tot. :* FUNDA for you! big grin

| kiduţa18 a răspuns (pentru ZuZaUatDăFac):

Mulţumesc şi eu. Mă bucur că te-am ajutat! :*

| ZuZaUatDăFac explică (pentru kiduţa18):

*OO*

5 răspunsuri:
| Asiral95 a răspuns:

Mai jos ai "Editare Profil" si poti schimba acolo, dar pentru orice alta intrebare legata de TPU poti sa tragi o privire mai sus la "Intrebari frecvente" Succes!

| ZuZaUatDăFac explică (pentru Asiral95):

Merci. ^^ Dar imi pare rau...nu-ti pot da funda pentru ca am daruit-o deja cuiva.