| Valentina_Ionela_1992 a întrebat:

Heii! Daca ai terminat studiile la Academia de politie pe administrativ, trebuie sa anunti cand pleci la plimbare sau in alete locuri?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Ai telefon si te poate suna, dar pe administrativ nu prea sunt asemenea situatii. Parasirea localitatii (daca este mai departe de 20-30 Km) si a tarii trebuie s-o faci cu aprobare.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Ai terminat cu libertatea. Cand este nevoie de tine, ..prezent!

| Tudosie_Dany_1983 a răspuns:

DA, trebuie, iti va trebui permisiunea si sa spui cat timp esti plecata. De asemenea ti se va da un termen cat timp poti fi plecata laughing *asa am auzit