| Unicooorn2001 a întrebat:

Heii, de mult as vrea sa devin actrita, cum as putea ajunge? As putea fara facultate? As vrea sa fiu macar aproape ca Nina Dobrev si Ema Watson,( le ador). M-as muta in New York daca este nevoie.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing Din Romania mai greu. Trebuie sa faci macar un curs de teatru daca facultate nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Porcusorul a răspuns:

Iti trebuie o rampa de lansare, de obicei fiind doar doua: modeling sau teatru. Daca modeling-ul nu e o solutie realista, teatrul ramane singura varianta. Iar pentru a deveni actrita de teatru e neaparat sa faci o facultate de teatru/actorie, altfel nu ai absolut nicio sansa de angajare, ce sa mai vorbim de actrita la Hollywood.