| CasianaBianca a întrebat:

Heii e urgent si dau funda primului raspuns care imi da cele mai multe informatii! Vreau sa urmez o cariera in management, deoarece am auzit ca se castiga destul de mult, asa e? Daca da ce studi trebuie sa urmez? Vreau detalii inca de la liceu pana la facultate/master.

2 răspunsuri:
| Clubăreală a răspuns:

Fata a si scris, cu informatii, macar de puneai si tu un link, mai vrei si funda, scufito!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa urmezi decat o facultate economica cu specializarea management? Liceul e destul de irelevant dar te-ar ajuta un profil economic.