| Lorenacheliceris a întrebat:

Heii TPU! Am 12 ani,si azi, un baiat mi-a zis daca vrea sa facem sex.Am ramas socata! Mie numi-a venit ciclul...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NaomyTommy a răspuns:

Doamne... nu te grabii baiatul nu e de tine, o sa faca ce vrea si o sa te lase si o sa ramai cu buza umflata, stai cuminte la locul tau ca dupa o sa iti para rau, daca nu te lasa baiatu spune-i mamei tale sau tatalui tau poate se rezolva dar tu sa nu faci vreun pas gresit, Baftaa

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Sa inteleg ca nu stii daca sa accepti sau nu sa faci sex cu el? Numai fiindca ti-a propus? Si daca intr-o zi iti propun vreo zece, ce faci, faci sex cu toti zece? O femei nu are de ce sa faca sex cu un barbat numai pentru ca vrea el, noi barbatii oricum am face sex cam cu orice femeie, sexul e foarte costisitor si periculos pentru femei, asa ca o femeie face sex doar cu iubitul ei, si chiar cu acela numai cand e sigura de relatie. Intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare este asta? Refuzi din start si rupi legatura cu baiatul. Evident ca nu accepti, asteapta si tu pana mai cresti, macar sa fii majora sau macar sa ai 16-17 ani...

| Sagemi67 a răspuns:

Nu faci nimic, ce iti trebuie sex la 12 ani? ai timp toata viata.