| Ursachi_Marta_2000 a întrebat:

Heii, TPU! Am nevoie de stardolari pe stardoll si nu stiu cum sa-i fac... nu mai am nici unu si de o luna nu stiu cum sa-i castig. Decii cine stie, macar sa incerce sa ma ajute!
Dau Funda! sad

2 răspunsuri:
| anutza3000 a răspuns:

Stardolari... daca esti la acedemie ii castigi acolo sa sa treci la alte nivele sau sa iti cumperi

| XxAllyxX a răspuns:

Deci pentru inceput poti sa ii castigi la academie. Daca ai terminat-o m-ai sunt si alte moduri. La fiecare nivel fix iti da 10 stardolari (la lvl 10, 20, 30, 40, etc) Sau daca te conectezi pe facebook pe stardoll 5 zile la rand primesti 5 stardolari. Sau poti sa ii cumperi cu euro dupa telefon sau cu cardul. Sau sa te faci superstar. Sper ca te-am ajutat :* :* :*