| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy Daca am liceul sportiv si iau bacul si dupa ma duc in armata ce pot sa devin?
Dar daca ma duc in armata cu liceul sportiv si fara bac este o diferenta? happy ( Daca da care ar fi aceea? happy
DAU FUNDA happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În armată nu te duci fără diploma de bac!
Mergi la un centru militar pentru mai multe informații!
Pa, pa.

| express11 a răspuns:

Te angajezi soldat, avansare-canci din bocanci!

| express11 a răspuns:

Mare **** liceul sportiv.inainte erau de constructii-zidari, zugravi, acum sportiv! mai me lesi bre?

| Adrianetc a răspuns:

Fara bac. te poti baga la soldat gradat profesionist adica munca de jos gen maturi, cari ca vaca pentru ofiteri si superiori.

| Nonameagain a răspuns:

Daca nu ai bacalaureatul, nu ai sanse de avansare.