| ady0033 a întrebat:

Heii TPU mai am 1 luna si termin liceul. Bac nu iau sigur..ma poate ajuta cineva ce sa fac mai departe, niste ideei, sfaturi Orice util

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu poti arunca"la gunoi" 4 ani din viata! Asa ca, incepe sa-ti planifici un bac "in etape ": in sesiunea de vara te prezinti la o parte din probe, in toamna, la restul. Daca ai ghinon in toamna, iti cauti o slujba de necalificat, in Ro sau in strainatate, strangi banii necesari pentru meditatii si din ianuarie 2017 te pui pe invatat. Te asigur ca "reteta" va da roadele scontate!

| darrio2007 a răspuns:

Doar o luna mai ai?

| KillaNoFilla a răspuns:

Ce se cauta:sofer pe tir, agent muncitor la magazine, in domeniul constructiei.
Poti sa-ti faci solar daca ai unde, nu stiu daca se mai dau fonduri din UE pentru asa zisi tineri fiermieri. Poate ai bani sa-ti deschizi firma.

| ady0033 explică:

Mai multe raspunsuri