| Gamerita a întrebat:

Heiii :3. Am auzit ca exista in Romania o agentie de modeling foarte buna si ca de acolo iti poti face o cariera. Je are 15 anishori, 1.80m, 58 kg. masurile : 94, 53 si 62. thinking Shi..asi vrea sa stiu daca as putea merge big grin Cu kg, inaltimea si masurile astea x3. Si daca stiti sa-mi ziceti si mie numele agentiei puppy dog eyes. Thankies fundita :*

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Hmmm... pai – MRA Models Agency
http://mramodels.ro/inscriere/

Bafta! :)

3 răspunsuri:
| aditzapissy a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa dai o proba: sa faci s*x cu aia ca sa le demonstrezi ca esti buna si o sa iti iasa un vierme pe gura dar nu te speria! o sa inlocuiasca ciclulhappy

| Gamerita explică (pentru aditzapissy):

Report ^.^

| aditzapissy a răspuns (pentru Gamerita):

Vaca incaltata sugi ceapa