| Hoffmann a întrebat:

Heiii TPU! Pentru a deveni manager iti trebuie "pile"? Adica ai sanse sa ajungi unul daca nu ai rude care sa detina firme?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca manager iti trebuie si calitati de conducere.Nu numai pile. Oricum, sunt rare cazurile astea.

| Hoffmann explică (pentru darrio2007):

Rare cazurile sa ai caliati de conducere sau sa ai "pile "?

| darrio2007 a răspuns (pentru Hoffmann):

Calitati de conducere si fara pile.Rare sanse sa ajungi intr-un asemenea post.Acum fiecare isi angajeaza neamurile.Nu conteaza ca e prost de bubuie.Si apoi da faliment. Dupa o perioada.Nici prin gand nu ii trece care ar fi cauza.Tocmai aceasta lipsa.

| OnuOnulică a răspuns:

Îţi trebuie în principiu şi pile.

| MyaWayne1999 a răspuns:

Da,pile de unghii