| x3LaLaLax3 a întrebat:

Heiii TPU. Va rog ajutati-ma! Intru anul asta la liceu si habar nu am unde sa merg si multi au inceput sa ma intrebe si as vrea sa incep sa aflu despre asta. Adica ...va rog sa-mi spuneti pareri despre orice liceu care are media peste 8, 50. Din Bucursti. Multumesc Mult. Scuze categoria happy

2 răspunsuri:
| Nyannn a răspuns:

Liceul International de informatica Bucuresti (ICHB) este un liceu foarte bun. Eu la acel liceu o sa mergwinking

| nicoalusoby a răspuns:

Trebuie sa alegi un liceu cu profil buna la care sa face ce iti place de exemplu daca iti place matematica ar fi bine sa alegi un liceu cu profil de mate-info de unde iesi programator, daca iti plac limbile straine poti merge la filologie