| xoBridgetXO a întrebat:

Hell0 guys! What's up? Some news? >:. OK! Hmm, deci, nu stiu daca v-am zis dar va zic acum : care e stilul vostru de dans preferat? Daca cumva e unul din urmatoarele : ELECTRIC BOOGIE*, BREAK DANCE, HIP-HOP, LYRICAL HIP-HOP, sau POPPING aveti cumva idee unde se iau lectii de dans? Nu conteaza daca e cu bani sau fara, CONTEAZA SA EXISTE pentru ca toata lumea mi-a zis sa ma inscriu la unul din ele [ pentru ca la astea ma princep cel mai bine ], ba chiar imi zic niste prieteni de-ai mei Michael Jackson jr. laughing. Daca stiti de pe undeva spuneti-mi pentru ca, cunosc mai multi copii din alte tari care sunt vice campioni sau campioni mondiali si stiu aceleasi miscari ca mine, de fapt invers. sad. PLEASE GUYS, I need some help! Daca ma ajutati si reusesc sa ma inscriu o sa va reprezint tara la concursuri si sper ca daca voi ajunge acolo vreodata sa si castig. THANK'S ALL! I'm waiting 4 ur answers! big grin

4 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Stiu grupuri de baieti si fete care s-au format pur si simplu si se antreneaza ei singuri, fara mentor, poti si tu sa cauti cativa prieteni talentati si sa incepeti sa va creati propriile coregrafii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma pricep foarte bine la dans sunt inscrisa la dansuri moderne si facem mai multe stiluri dupa mine miar place sa dansezi hip-hop e super tare si greu in accelas timp dar daca iti place poti sa dansezi stilul hip hop

| NedeaAndrei a răspuns:

Eu dansez popping si acum caut baieti sa dau batlle cu ei sa-i fac praflaughing

| PurpleLadybug a răspuns:

Andreiutz15 are dreptatewinking