| Gogiu a întrebat:

Hello.Am si eu o intrebare pentru cei care au lucrat in Orange,Vodafone,cosmote fiind costumer in principiu facturi, relatii cu clientii orice...Presupun ca majoritatea studenti part-time cum sunt si eu de altfel si imi caut un job..As vrea sa va intreb care este procedura si ce trebuie sa fac...[Funda]

1 răspuns:
| Crlslnutza a răspuns:

Buna,

In ce oras? Daca esti in Bucuresti, Brasov sau Sibiu ti-as recomanda sa aplici la CGS Romania, au joburi part-time si mediul de lucru este ok. Daca nu bestjobs / ejobs te pot ajuta sa-ti gasesti un job part-time in domeniul call-center-ului