| MySwagIsTooDifferentMyBitchIsTooBad a întrebat:

Hello, am și eu un interviu în câteva ore pentru postul de casier-încasator la Red Sevens. Eu nu prea am mai avut treabă cu jocuri de noroc. A lucrat careva ceva similar? Avantaje, dezavantaje?

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Am lucrat eu, o perioadă relativ scurtă. Nu te sfătuiesc. Este un univers paralel, crede-mă. Am renunțat când era cât pe ce să mă rupă niște "amici" bronzați de la natură, care băgaseră la păcănele peste 10000 de lei și nu mai voiau să plece până nu-și recuperau banii. Patima jocurilor de noroc e urâtă rău, de multe ori frustrările dau pe dinafară, e suficient să greșești un bilet ca să sară pe tine toți drogații și analfabeții care flanează casele de pariuri. Dacă ești femeie, treacă-meargă - înjură, vorbesc urât, dar au o reținere s-o lovească. Dacă ești bărbat, ai toate șansele s-o iei pe coajă de la vreun nespălat care tocmai și-a păpat banii de băutură la aparate.

| MySwagIsTooDifferentMyBitchIsTooBad explică:

Neinteresant, puteai să dai răspunsuri la altcineva.