| LDDy a întrebat:

Hello! :]
Avem vreo stewardesa pe aici? happy

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Hello!
Din cate stiu nu avem aici happy

| LDDy explică (pentru evenso):

Mmm. Ok. Multumesc!

| evenso a răspuns (pentru LDDy):

Nu renunta totusi, poate se va anunta cineva la postarea ta si atunci o sa aflam si noi.

| LDDy explică (pentru evenso):

Postarea rămâne.
Sper să fie cineva, nu de alta dar aş vrea să..."schimbăm nişte vorbe"hee hee

| evenso a răspuns (pentru LDDy):

Nu trebuia sa-mi dai funda laughing
O postare este "atragatoare" de regula cat timp nu este funda acordatawinking

| LDDy explică (pentru evenso):

Nu vedeaaaaaaaam raspunsurile! Imi baga in ochi " Alege un raspuns castigator".

| evenso a răspuns (pentru LDDy):

Cum nu vedeai daca si ai raspuns?
Si ce daca iti baga in ochi? alege cand vrei si ce vreiwinking
Mai bine reposteaza si asteapta raspunsuri, dar nu uita atunci cand primesti pe mess "vrei sa se aleaga raspunsul castigator automat" cam dupa 3 zile de la postare tu alege nu si atunci poti astepta pana cand vei primii raspunsul asteptat.

| LDDy explică (pentru LDDy):

Ca de exemplu, acum, imi arata ca "evenso ti-a raspuns la intrebare acum 1 minut" dar raspunsul nu-i! laughing

| LDDy explică (pentru evenso):

Abia acum vad ce ai postat big grin

| evenso a răspuns (pentru LDDy):

Asta este alta mancare de peste deja laughing
Si la mine vin notificari cu intarzieri de multe ori, iar daca nu vad raspunsul, intru in profilul lui si ma uit la raspunsuri, ori dau la Ordonare dupa relevantawinking