| AilynTao25 a întrebat:

Hello! Ce ati alege intre Universitatea Bucuresti si Universitatea Transilvania din Brasov? Sunt in impas. Imi place foarte mult Brasovul, este un oras linistit, si eu sunt o persoana linistita, insa ma atrage si Bucurestiul poate datorita faptului ca "este Bucuresti, locul unde iti gasesti usor de munca sau ca universitatea este in nu stiu ce mare top", insa nu cred ca as rezista in aglomeratia de acolo. Chiar am nevoie de un sfat. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Bucuresti clar. universitatea mai bune, mai multe posibilitati de petrecere a timpului liber si mai multe oportunitati, din toate punctele de vedere.

1 răspuns:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Depinde de ceea ce iti doresti tu cel mai mult, dar multa lume spune ca "Bucurestiul iti fura mintiile", spui ca esti o pers linistita, nici Brasovul nu este un loc chiar asa de linistit, dar fata de Bucuresti, parerea mea personala, este mult mai frumos si mai linistit. Acuma tu, oricum vei face ce vrei, eu zic sa nu prea tii cont de ceea ce spun uni sau altii, fa doar ceea ce crezi tu ca este bine...