| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Ce pot face in timpul liber?
Cel mai bun raspuns fundita!
:X

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Dar cate!
Poti sa desenezi, sa citesti, sa scrii, sa faci poze, sa faci filmulete, sa te uiti la seriale, sa te plimbi, sa iesi cu prietenii, samergi la un film sau o terasa, sa gatesti.

3 răspunsuri:
| MsBeatrice a răspuns:

Buna! Pei depinde ce iti place eu de exemplu in timpul liber..stau in pat si ascult muzica la casti, sau ma apuc sa-mi mai aranjez niste obiecte sau ma joc cs.laughing Sper ca te-am ajutat...

| FuckSchool a răspuns:

Paii ai putea sa iti petreci timpul liber in diferite moduri. Poti sa te plimbi, sa vizionezi un film, sa iesi cu prietenii prin oras, sa citesti o carte, sa dormi, sa asculti muzica, etc. Sunt foarte multe activitati pe care le poti face :*

| Kryss13 a răspuns:

Pe afara cu prietenii... distractie maxima