| Anonymous1247 a întrebat:

Hello! Cum aș putea fii mai drăguț cu lumea, să nu fiu așa stresat. Aș vrea să fiu relaxat și curajos dar nu reușesc. Can you help me?

2 răspunsuri:
| IoanaJo a răspuns:

Vrei sa iti spun cum?
Ia-ti un animal de companie el sta langa tine se alinta si este asa de dragut ca ti se topeste inima
Eu iti recomand asta.

| Perseverance a răspuns:

Daca ti-as spune sa fii tu insuti as mintii.Deci de fiecare data cand esti in preajma unor persoane dragi gandeste-te la prajituribig grin..asa o sa ai o expresie a fetei fericita.De asemenea multumestele daca te ajuta cu cv, incearca sa fii dragut